Podzim, kdy se vše změnilo 3

26. ledna 2016 v 12:24 | Yuki-chan |  Podzim, kdy se vše změnilo
Zdravím!
Nevím, jak je to možné, ale zjistila jsem, že se mi někam ztratila třetí část Podzimu... tak zpětně dodávám :)

Yuki-chan


"Ahoj," pozdravil Mark. "Ahoj," řekla ledovým hlasem Lily. "Stalo se něco?" zajímal se Mark a oči stále nespouštěl ze své sousedky. "Hm… asi jo. Do toho kina dneska nemůžu. Musim se dneska učit, zítra píše naše skupina z dějepisnýho semináře," řekla. "Aha, a co jindy? Třeba zítra?" ptal se Mark. "To taky nemůžu. Tradiční rodinný nákupy," odpověděla zase. "A o víkendu?" chtěl vědět. "O víkendu?" zeptala se Lily. "Jo," přitakal. "Přijede babička s dědou," odpověděla zase, jako by se nechumelilo. "Aha, a kdy máš teda čas?" dožadoval se Mark. "No, to přesně nevím. Pořád se to mění," řekla zase Lily a očima stále četla řádky v učebnici.
"Co se to s tebou děje?! Proč nejsi taková jak normálně?!?!" začal se rozčilovat Mark. "Já jsem pořád stejná a nikdy se nezměním. Co by se se mnou mělo dít?" odpověděla klidně Lily. To už Mark nevydržel a vybouchl naplno. "Tohle není tvoje normální chování! Sakra!" rozkřičel se na ní, vzal jí učebnici z ruky a praštil s ní o zem. "Uklidni se, kámo," snažil se ho zklidnit Sebastián. "Já se nechci uklidnit!" vyjel i na něj. Sebastián se rezignovaně stáhl. "Marku, Sebastián za nic nemůže," řekla, vstala a šla k Markovi. Ten jí celou dobu sledoval a přemýšlel, co chce udělat. Lily v klidu došla před Marka a podívala se mu od očí, potom se sehnula zvedla svojí učebnici. byla naprosto klidná, Markův výstup jí vůbec nerozhodil. Když se znovu postavila, stála od Marka je kousíček. Dívali si vzájemně do očí a jeho začala pomalu opouštět hysterie a veškeré rozčilení. Tělo ho přestalo poslouchat a on překonal tu malou vzdálenost mezi nimi. Spojil jejich rty, ale dalo by se říct, že jen svými rty přejel jemně po těch jejích. Odtáhl se a zadíval se jí do tváře. Sebastián, který je celou dobu sledoval v bezpečně vzdálenosti od Marka, na něj koukal s otevřenou pusou a vykulenýma očima. Měli jediný štěstí, že byli ve třídě sami.
Lily byla chvíli jako omámená, pak se ale vzpamatovala a vrazila mu facku! "Co si sakra myslíš!!! Ztropíš mi tady scénu, seřveš mě tu a pak mě budeš líbat?!?!! Měl by sis rozmyslet, co ksakru chceš!!!" křičela na něj a chtěla odejít, ale Mark ji chytil za pas, otočil a přitáhl k sobě. Opět se jí pokusil políbit, ale Lily se vzpírala a podařilo se jí vytrhnout z jeho objetí. Třídou se ozvala další rána. Mark schytal další facku a Lily odešla ze třídy. V tu chvíli se tam začali courat spolužáci, jako by byli celou tu dobu za dveřmi. Lily se svezla na chodbě podél zdi a rozbrečela se.
Mark stál ve třídě a skenoval místo, kde před chvíli stála Lily. Chtěl za ní jít, ale Seb ho zastavil. "Marku, teď nikam nechoď. Akorát to zhoršíš…," řekl mu a Mark se na něj podíval. Mrzelo ho, to co udělal, ale on za to nemůže, byla to…chvilková slabost? Ne, že by touha? Ze zamyšlení ho vytrhl Seb. "Hele, ale dostat dvě facky během minuty a půl….to je rekord!" řekl a smál se. Mark po něm hodil jen naštvaný pohled a řekl: "Hele, nech si to, jasný?!?" "Fajn…ale stejně je to úspěch!" smál se dál Seb. Mark si jen cosi zabručel a sedl si do lavice.
Lily se mezitím z chodby přesunula na záchody. Zavřela se do jedné z kabinek a znovu se rozbrečela. "Idiot!!! Co si ten idiot jenom o sobě myslí!!! A já hlupačka jsem si myslela, že ty pověsti o něm nejsou pravda!!! Bože já jsem tak pitomá!!!" nadávala sama sobě. Cítila se tak mizerně, že si to nikdo nedokázal představit.

"Lily, vrať se zpátky…," říkal si Seb a to samé si myslel i Mark, i když po tom polibku cítil stále její omamující vůni, ale neuměl si vysvětlit, proč to udělal. Vůbec nechápal, co to do něj vjelo! Jak takhle pořád přemítal, ani si nevšiml, že Sebastiánovi přišla SMSka. Byla od Lily. Hned jí otevřel a četl: " SEBE, MOHLA BYCH TE O NECO POPROSIT? NEHODIL BYS MI NA CHODBU TASKU? JDU DOMU, JE MI BLBĚ… LILY." Neváhal a odepsal: "HNED TO BUDE =)" Vstal, vzal její tašku a zmizel v davu holek, které se hrnuly k Markovi. "Tak tady jí máš," řekl a usmál se na ní. "Díky. Nevšiml si toho?" zeptala se s obavou v hlase. "Čeho? Toho, že jsem ti odnesl tašku? Na to neměl čas…," řekl Seb. Lily se na něj podívala nechápajícím výrazem. "No, nemohl mě vidět, protože se tam nahrnuly jeho" fanynky"… ," uvedl to na pravou míru a naznačil uvozovky. Lily jen přikývla a šla ke svojí skříňce, vytáhla z ní svoje věci a oblékla se, Seb byl celou dobu s ní a dával pozor, aby se náhodou ze třídy nevyřítil Mark. "Hele, proč seš na něj naštvaná? To nebude jen kvůli tomu dnešku, co?" chtěl vědět. "Jo, není. Já…slyšela jsem vás," řekla. "Co si slyšela?" nechápal Sebastián. Lily váhala, ale po chvilce řekla: " Dneska ráno jste se bavili o mě…," nedořekla Lily, protože ji přerušil. "Cože? Ty si nás slyšela?!?! No, do hajzlu. Lily, já ti to vysvětlím…," začal Seb, ale zastavila ho pohybem ruky. "Ne, nic neříkej. Slyšela jsem všechno. A tobě nic nevyčítám, ano?" dodala a usmála se na něj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama