Budu tě milovat do konce života 21

31. července 2012 v 14:16 | Yuki-chan |  Budu tě milovat do konce života
Ahoj, ahoj, ahoj!!!
Já a zase já mám dneska dobrý den... cokoli udělám, daří se. A když se daří, tak se daří... Smějící se
Takže jsem zasedla k pc a sepsala další dílek Budu tě milovat.... Předem varuji, že akce začíná!
Zbývají tak cca 3-4 dílky a bude konec... uvidíme
Zatím si užijte další mojí příšernou patlaninu a komentujte, budu moc ráda!
Yuki-chan

"Máme tu jídlo," řekl Itachi. "Jasně, že tu je jídlo, nebudeme mít prázdnou ledničku,"plácl se do čela Sasuke.
"Myslím to tak, že máme uvařeno a každý tu máme svou porci připravenou," vysvětlil Itachi. Sasuke k němu přistoupil a nestačil se divit. "Páni… Sakuro, miluju tě," řekl a vzal si talíř. Bylo mu jedno, že je to studené. Hlavně, že to bylo od jeho milované.
"Dobrou chuť," popřála jim Sakura, která byla schovaná na schodech a šla si zase lehnout. Nemuseli vědět, že čekala, až se vrátí domů.
Svítání přivítalo obyvatele Listové vesnice do příjemného a teplého dne. Už od samého rána vládla ve vesnici příjemná nálada a všichni, kdo měli volno a nemuseli být v práci či na misi, odložili všechny své povinnosti a relaxovali.
Území, které Itachi se Sasukem včera zničili, vypadalo jako nové. Pánové se dokonce překonali a zasázeli i nové květiny do zahrad, které jejich "trénink" zasáhl.
Sakura vstala brzy. Jemně, aby Sasukeho nevzbudila, pohladila po tváři a vyšla z ložnice. Jak očekávala, oba bratři nechali v kuchyni bordel. "Už bylo nad jejich síly to uklidit," řekla spíš pro sebe a dala se do úklidu. Jenže sama dole v kuchyni nezůstala dlouho. "Já ti pomůžu," zaslechla po chvíli. Překvapeně se otočila na právě příchozího. "Nemusíš, zvládnu to. Klidně si běž ještě lehnout, musíš být unavený," odpověděla. "Sakuro, nechali jsme tu binec, tak ti to aspoň pomůžu klidit, ano?" stál si za svým Itachi. "Nejsem smrtelně nemocná, jenom těhotná," bránila se. Itachi na ni vrhnul lehce zamračený pohled. Nezbylo jí nic jiného než souhlasit.
Pracovali mlčky a co nejtišeji. Růžovláska myla nádobí, zatímco Itachi se chopil utěrky a uklízel čisté nádobí na svá místa. Notnou dobu nepromluvili ani slovo, ale jen do doby, kdy to Itachi nevydržel.
"Chci ti poděkovat za to jídlo, co si nám včera připravila," vysoukal ze sebe. "Vždyť to nic nebylo… tušila jsem, že budete mít hlad a hned jak se vrátíte, uděláte nájezd na ledničku," usmála se Sakura. "Ale i tak… už dlouho mi nikdo neudělal tak dobrý jídlo a nestaral se o mě. Jsem ti vážně hodně vděčný," nenechal toho Itachi. Sakura domyla poslední talíř a dala ho Itachimu do ruky. "Už toho nech. Pokud vím, jsi součástí rodiny a vesnice, ne? Tak už si na to zvykni. Patříš k nám a budeš strýčkem!" dodala k tomu, čímž se mu na tváři zformuloval menší úsměv. "Děkuju," řekl jen.
"Dost… jdu si ještě lehnout a ty bys měl taky… později udělám něco k snídani," oznámila mu a odešla zpátky do ložnice.
"Děkuju. Slibuju, že nedovolím nikomu, aby ti něco udělal."
Později odpoledne si Naruto nechal do kanceláře zavolat oba bratry Uchihy. Už od rána měl hodně špatný pocit, jenže netušil, z čeho pramení.
"Jsem rád, že jste dorazili tak brzo," přivítal je, jakmile se objevili mezi dveřmi. "Děje se něco?" zamračil se Itachi, který si všiml jeho výrazu v obličeji. "Ne… mělo by?" pokusil se Hokage nasadit svůj typický bezstarostný výraz. "Vyklop to!" popostrčil ho Itachi. Naruto neměl na vybranou. Ikdyž to mohlo znít šíleně, Sasukeho znal už dlouho a věřil a to samé pociťoval i k jeho staršímu bratrovi.
"Tak dobře, ale ne, že mě budete považovat za blázna," upozornil je předem Naruto. "To už si stejně myslíme," odpověděli oba Uchihové unisono. Nemělo cenu to nijak komentovat.
"Víte… měl jsem sen a v něm Akatsuki unesli Sakuru…," začal Naruto opatrně. "… a unesli ji přímo z vesnice, od vašeho domu."
"To je blbost! Jak by se dostali nepozorovaně do vesnice? A unesli Sakuru? To se ani nebránila?" ozval se hned Sasuke. "Jak bych to jen řekl… ona odešla dobrovolně s Itachim…," pokračoval Naruto, ale Sasuke ho přerušil. "Cože? To by Itachi neudělal! Teď už ne!" zastával se svého staršího bratra. "Necháš mě laskavě domluvit? Chtěl jsem říct, že si Sakura myslela, že jde s Itachim, ale byl to Kisame. Za branami vesnice ji pak omráčil a přemístil se s ní do sídla…," skončil Naruto vyprávění svého snu.
"A? Pokračování to nemá?" dloubnul si Itachi. "Ne," odpověděl Naruto. Ale něco se na tom Sasukemu nezdálo. "Víme, kdy se to tak stane?"
"Těžko říct… vím jen, že bylo stejné počasí jako dneska a Sakuřin únos byl spojený s výbuchem u hlavní brány," odpověděl mu Hokage. "U brány? Ne! Vždyť jsme to tam zrovna znova postavili…," postěžoval si Itachi. Sasuke s Narutem ho probodli pohledem. "No co? Snažím se trochu odlehčit atmosféru," zatvářil se Itachi nevinně.
"Já se z tebe zblázním!" povzdychl si Sasuke. "Takže si to shrneme. Tobě se zdálo o tom, že Sakuru unese Kisame, přeměněný na Itachiho a aby o sobě dali ještě vědět, vyhodí do vzduchu pár domů u hlavní brány? A bude to někdy za slunečného počasí… výborně!" zamračil se Sasuke. "Sakura se to nesmí dozvědět," přidal k tomu ještě Naruto. "A můžeš mi říct, jak to máme udělat? Pozná to na nás! A když ji budeme tajně každý den sledovat, stejně o nás bude vědět!" rozčiloval se Sasuke. "Musíte to nějak udělat…," poznamenal smutně Naruto. "To je fakt výborný! Hlídej si ji sám!" prohlásil naposledy Sasuke, otočil se a odešel. Nezapomněl ani prásknout dveřmi.
"To bude dobrý… jenom má o Sakuru strach," řekl Itachi. "Co si nám neřekl?" podezíral ho. "Budou ji mučit… a nevím jistě, jestli to přežije," sklonil hlavu mladý Hokage. "Ještě, že to neví. Šílel by ještě víc… Já ji ochráním," řekl Itachi a taktéž odešel.
Jen co vyšel ven z budovy, ozvala se od hlavní brány rána. "Jen to ne!"
Na místě byl okamžitě, ale už bylo pozdě. Domy, které opravili, byly zase zničené a před bránou stál Sasuke, zadýchaný a v ruce třímal shuriken. "Co se stalo?" objevil se vedle něho znepokojený Itachi. "Unesli ji… jak říkal Naruto," odpověděl a zhroutil se. "Sežeňte někdo doktora!" zvolal Itachi. "Zatracený Akatsuki! Já se ale pomstím!" slíbil si a následoval zdravotníky nesoucí jeho mladšího bratra do nemocnice.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mišel mišel | 3. srpna 2012 v 21:09 | Reagovat

to bolo super len prosím neurob to tak aby sakura alebo sasuke zomreli prosíím ja chcem aby to malo happy and :-D

2 Yuki-chan Yuki-chan | 5. srpna 2012 v 12:17 | Reagovat

Bud v klidu, v plánu smrt nikoho nemam [1]: možná to schytaji Akatsuki ;-)

3 mišel mišel | 7. srpna 2012 v 22:41 | Reagovat

to som rada a inak kedy bude ďalšie pokračko ? nie žeby som bola zvedava to je len s čista jasna otázka na teba :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  :-P  :-P  :-P  :-P  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

4 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 7. srpna 2012 v 22:49 | Reagovat

[3]: :-D další? Další bude... další bude... buď během dneška, nebo zítřka... :-( Nejsem si jistá, jak se mi bude dařit, ale pracuju na tom 8-)

5 mišel mišel | 8. srpna 2012 v 20:01 | Reagovat

tak ako budeš stíhať jasné ? a inak tento mesiac ti to ide veľmi dobre a chcela by som sa spýtať nevieš nikečo a tom novom filme naruto pokiaĺ viem má byť 6 :-?  :-?  :-?  :-?  :-?

6 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 9. srpna 2012 v 15:14 | Reagovat

On má být nový Naruto film???? O_O To vůbec nevím, ale zkusím si zahrát na hackera a něco zjistit :-P

7 mišel mišel | 9. srpna 2012 v 20:49 | Reagovat

díky keď chceš tak dobre počúvaj :-)film bol v japonsku 28.8.2012 premieru a na buduci rok takto by mal byť u nas po česky :-D  8-)  8-)  8-)  8-)  8-) a ale už nič viac neviem :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama